Regulamin gabinetu NEW LOOK


Regulamin gabinetu NEW LOOK

 1. Na zabieg można umówić się telefonicznie, pod numerem telefonu 509-209-648 w godzinach otwarcia Gabinetu NEW LOOK : pon. – śr. od 10.00 do 19.00, wt. – czw. od 10.00 do 18.00, pt. od 9.00 do 17.00. W sytuacji trudności z połączeniem lub zajętą linią , prosimy o wiadomość sms.
 2. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Gabinetu NEW LOOK są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do sugestii pracowników.
 3. Ceny zawarte w cenniku nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, ponadto zakres pracy i użytych kosmetyków zależy od indywidualnych predyspozycji i potrzeb Klienta/Klientki. O wszystkich cenach Klient jest informowany przed zabiegiem.
 4. W przypadku nie przyjścia na zabieg bez odwołania go minimum 1 dzień przed planowaną wizytą, następny zabieg będzie wymagał przedpłaty. Zadatek jest bezzwrotny w sytuacji nie zjawienia się ponownie na zabieg -jest to rekompensata za zarezerwowany czas. Nieprzybycie na umówiony termin z przypadku nieprzewidzianych sytuacji prosimy informować kilka godzin wcześniej.
 5. Szanuj swój czas, przychodźmy na wizyty punktualnie, tak aby następna klientka nie musiała czekać i by nie robiły się „kolejki”. Spóźnienie ponad 15 min może skutkować niemożliwością wykonania przez nas usługi – wtedy zabieg przepada (razem z zadatkiem).
 6. Zarezerwowany termin można odstąpić komuś ze swoich znajomych lub rodziny – dana osoba przychodzi w dniu i godzinie zaplanowanej wizyty, a my zaproponujemy zabieg dopasowany do potrzeb oraz zarezerwowanego przez państwa czasu.
 7. Jeżeli klientka zechce zdobień czasochłonnych, należy zgłosić to wcześniej, by móc zarezerwować odpowiednia ilość czasu. Zdobienia są dodatkowo płatne w zależności od stopnia trudności.
 8. Usługa stylizacji paznokci po innej stylistce są dodatkowo płatne.
 9. Nie istnieje możliwość zamiany usługi na inną, bez wcześniejszej konsultacji. Rezerwując wizytę dostosowujemy czas do usługi.
 10. Zakupione vouchery posiadają 2 miesięczny termin realizacji. Po upływie terminu voucher traci ważność i nie ma możliwości przedłużenia go. Dlatego prosimy informować obdarowane osoby, że umawianie się 7 dni przed upływem ważności występuje możliwość braku miejsc lub dogodnej godziny dla klienta.
 11. Personel NEW LOOK w uzasadnionych wypadkach zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zabiegu.
 12. Gabinet NEW LOOK zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.