Przedłużanie paznokci metodą żelową


Przedłużanie paznokci.

Przedłużanie paznokci metodą żelową

Przedłużenie paznokci na szablonie żelem.

Piękne, zadbane dłonie to wizytówka eleganckiej kobiety. Jeśli masz problem z łamliwymi czy rozdwajającymi się paznokciami możesz wybrać się do gabinetu kosmetycznego, aby skorzystać z nowoczesnych metod przedłużania paznokci. Dzięki temu zabiegowi nabiorą one wyjątkowego kształtu i pięknego wyglądu.

Przedłużanie paznokci metodą żelową.

Metoda żelowa polega na nałożeniu na paznokieć żelu, który następnie jest utwardzany za pomocą światła UV. Żel nakładany na przygotowany specjalnie szablon, dzięki czemu paznokieć może mieć niemal dowolną długość. Szablony są również stosowane u osób, które posiadają niestandardowy wymiar płytki paznokcia, przez co nie ma możliwości wykorzystania tipsów.
Ta metoda pozwala na uzyskanie efektu naturalnego paznokcia.

Zalecenia dla przedłużania paznokci.

Również mamy możliwość nakładania żelu na naturalną płytkę paznokcia. Zabieg ten jest szczególnie zalecany osobom, które mają problemy z płytką paznokciową. W ten sposób można wzmocnić strukturę paznokcia, poprawić jego wygląd i zabezpieczyć go przed złamaniem.

Przedłużanie paznokci metodą żelową ma oczywiście zarówno swoje wady jak i zalety, o których warto wiedzieć. Do zalet należy zaliczyć to, że zabieg jest bezzapachowy i mało-inwazyjny, zaś paznokcie po przedłużeniu wyglądają delikatnie i naturalnie.

Do najpoważniejszych wad tej metody należy podatność na uszkodzenia mechaniczne oraz konieczność uzupełniania powłoki żelowej, mniej więcej co trzy tygodnie.